KARTONÁŽNÍ DĚLNÍK/-ICE (m+ž) (Most)

ePack s.r.o. nabízí v Mostě volnou pracovní pozici "KARTONÁŽNÍ DĚLNÍK/-ICE (m+ž)". Nástupní mzda je od 18 900 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
KARTONÁŽNÍ DĚLNÍK/-ICE (m+ž)
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Most
Mzda:
od 18 900 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
ePack s.r.o.
Obchodní 22
43401

Další informace o volném místu

KARTONÁŽNÍ DĚLNÍK/-ICE

POŽADUJEME:
- Aktivní přístup k plnění úkolů, pracovitost, manuální zručnost, preciznost práce, samostatnost, fyzická zdatnost
NÁPLŇ PRÁCE:
- Vylupování, lepení, kompletace kartonáže - práce s břemeny nad 15kg (vhodnější spíše pro fyzicky zdatnější osoby)

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na závodní stravování, kvartální bonusy v závislosti na výkonu výrobní části, prémiová složka mzdy při dosažení cílů, roční bonus

HLÁSIT SE: Střihavková Lucie Ing., tel.: 725 144 223, e-mail: strihavkova@epack.cz, osobně pouze po předchozí domluvě

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Lucie Střihavková
telefon: 725 144 223
email: strihavkova@epack.cz

Most
43401

Poslední změna: před 2 týdny