MECHANICI A OPRAVÁŘI OSOBNÍCH AUTOMOBILŮ (M+Ž) (Most)

V AUTO CZ s.r.o. nabízí v Mostě volnou pracovní pozici "MECHANICI A OPRAVÁŘI OSOBNÍCH AUTOMOBILŮ (M+Ž)". Nástupní mzda je od 21 300 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
MECHANICI A OPRAVÁŘI OSOBNÍCH AUTOMOBILŮ (M+Ž)
Obor(y):
Výroba a provoz, Služby
Obec:
Most
Mzda:
od 21 300 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
V AUTO CZ s.r.o.-1
Vítězslava Nezvala 2696/11
43401

Další informace o volném místu

MECHANICI A OPRAVÁŘI OSOBNÍCH AUTOMOBILŮ
Náplň práce: servis osobních a užitkových vozidel
Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, vyučení v oboru

První kontakt mailem: Lypetskyy Ruslan, e-mail: Lypetskyy@icloud.com - zaslat životopis (k projednání doporučenky si lze osobní schůzku sjednat telefonicky + zaslat životopis)

Kontakt na zaměstnavatele

Ruslan Lypetskyy
telefon: 777 144 792
email: Lypetskyy@icloud.com

Most
43401

Poslední změna: před 1 měsícem