MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI VÝROBKŮ Z KOMBINOVANÝCH MATERIÁLŮ (BEZ DOPRAVY) (Most)

CZ Regal Group s.r.o. nabízí v Mostě volnou pracovní pozici "MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI VÝROBKŮ Z KOMBINOVANÝCH MATERIÁLŮ (BEZ DOPRAVY)". Nástupní mzda je od 22 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI VÝROBKŮ Z KOMBINOVANÝCH MATERIÁLŮ (BEZ DOPRAVY)
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Most
Mzda:
od 22 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Bez vzdělání
Adresa pracoviště:
CZ Regal Group s.r.o.
K. J. Erbena 109/26
43401

Další informace o volném místu

Náplň práce:
- montáže součástí a konstrukčních systémů (zejm. regálů a skladových úložišť), nastavení, vyrovnávání a připevňování jednotek ke skupinám, podskupinám nebo konstrukcím s použitím ručních nebo elektrických nástrojů, spojování a mikrosvařování zařízení
- skladování a vyskladnění komponent
- kontrola a testování hotových komponent a zařízení, jejich oprava, vyřazování vadných komponent
- vedení záznamů o výrobě a provozu
- účast na školení a další příbuzná a administrativní práce dle pokynů nadřízeného
Požadavky:
- průkaz obsluhy vysokozdvižného vozíku
- výpis z RT, znalost AJ
- zdatná fyzická kondice a manuální zručnost
- dobrá orientace v prostoru a dle zadaných schémat
- odolnost vůči stresu a schopnost pracovat samostatně i v kolektivu
- orientace na zákazníka a jeho potřeby, solidní vystupování
HLÁSIT SE: Husáková Eva, tel.: 774 710 044 volat PO-ČT 9.00 - 12.00hod. , e-mail: czregalgroup@gmail.com

Kontakt na zaměstnavatele

Eva Husáková
telefon: 774 710 044
email: czregalgroup@gmail.com

Most
43401

Poslední změna: před 1 rokem