POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI - MYTÍ NÁDOBÍ (m+ž) (Most)

Bufet.cz s.r.o. nabízí v Mostě volnou pracovní pozici "POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI - MYTÍ NÁDOBÍ (m+ž)". Nástupní mzda je od 135 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI - MYTÍ NÁDOBÍ (m+ž)
Obor(y):
Výroba a provoz, Služby
Obec:
Most
Mzda:
od 135 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Bufet.cz s.r.o. -1
Radniční 3400
43401

Další informace o volném místu

POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI - MYTÍ NÁDOBÍ

Místo vhodné POUZE pro OZP - zaměstnavatel na chráněném trhu práce
Místo výkonu práce: OC Central Most

POŽADUJEME:
- ochotu učit se novým věcem, pracovat v kuchyni a spolupracovat s kolegy.
- Praxe není nutná, pracovník bude zaškolen.
NÁPLŇ PRÁCE:
- Mytí nádobí, lehké pomocné práce
Je možné přijmout i pracovníka ve 3. stupni ID, podmínkou je však stabilní chůze bez kompenzačních pomůcek.

Zaměstnanecké výhody: závodní stravování, zkrácený pracovní úvazek
HLÁSIT SE: Hrdlička Ladislav, tel.: 728 419 595 volat v pracovní dny od 10.00 do 16.00 hod., e-mail: hrdlicka@bufetcz.eu

Kontakt na zaměstnavatele

Ladislav Hrdlička
telefon: 728 419 595
email: hrdlicka@bufetcz.eu

Most
43401

Poslední změna: před 1 měsícem