PROVOZNÍ ZAMĚSTNANEC/-KYNĚ (Litvínov)

BENU Česká republika a.s. nabízí v Litvínově volnou pracovní pozici "PROVOZNÍ ZAMĚSTNANEC/-KYNĚ". Nástupní mzda je od 21 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
PROVOZNÍ ZAMĚSTNANEC/-KYNĚ
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Litvínov
Mzda:
od 21 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
BENU Česká republika a.s.- Lékárna OC Tesco
Podkrušnohorská 2171
43601

Další informace o volném místu

- na pracovní době se lze se zaměstnavatelem domluvit
POŽADUJEME:
- praxe v lékárně
- vzdělání (studium) v oboru farmacie
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- provádí provozní práce v souladu s vnitními směrnicemi zaměstnavatele příjem léků, zaskladňování, kontrola expirace, práce se software programem, vystavení léků, objednávky úklidovch a čistících prostředků, kancelářských potřeb atd.)
- zajištění dalších činností souvisejících s provozem lékárny dle pokynů vedoucího lékárníka atd.
HLÁSIT SE: Štejnarová Jana, e-mail: j.stejnarova@benu.cz - zaslat životopis

Kontakt na zaměstnavatele

Jana Štejnarová
email: j.stejnarova@benu.cz

Litvínov
43601

Poslední změna: před 1 rokem