SVÁŘEČI (M+Ž) (Most)

ITM Anlagenbau s.r.o. nabízí v Mostě volnou pracovní pozici "SVÁŘEČI (M+Ž)". Nástupní mzda je od 25 560 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
SVÁŘEČI (M+Ž)
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Most
Mzda:
od 25 560 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
ITM Anlagenbau s.r.o.
Čsl. armády 2115/62

Další informace o volném místu

SVÁŘEČI
Místo výkonu práce: dle potřeby zaměstnavatele
Jazykové znalosti a schopnosti: AJ nebo NJ na komunikační úrovni výhodou.
Vzdělání nerozhoduje.
Požadujeme svářečský průkaz pro svařování nerezových ocelí (potrubí) metodou TIG/WIG.
Náplň práce: svařování nerezových kovových dílů (potrubí, resp. jeho částí). Obsluha svářecích zařízení.
Ochota cestovat a pobývat dlouhodobě na stavbách/montážích výhodou.
HLÁSIT SE: Harsányi Irena, tel.: +420 733 618 093, e-mail: irena.harsanyi@itm-most.cz, osobně po telefonické domluvě

Kontakt na zaměstnavatele

Irena Harsányi
telefon: 733 618 093
email: Irena.Harsanyi@itm-most.cz

Most
43401

Poslední změna: před 1 měsícem